مجمع عمومی عادی سال مالی 1400 شرکت سرمایه گذاری ایساتیس پویا برگزار شد
مجمع عمومی عادی سال مالی 1400 شرکت سرمایه گذاری ایساتیس پویا برگزار شد

روز پنج شنبه 30 تیرماه 1401، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری ایساتیس پویا با حضور 74 درصد از سهامداران برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدرضا حاج لطفعلیان به عنوان رئیس مجمع، رسمیت جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه را با حضور 74 درصد از سهامداران اعلام کرد و از ناظرین و دبیر جلسه و نماینده حسابرس و بازرس قانونی برای حضور در جایگاه دعوت کرد. نماینده سازمان بورس نیز به صورت آنلاین در جلسه حاضر بود. 

در ادامۀ این مجمع سید علی محمد خبیری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایساتیس پویا ضمن تشکر از تمامی سهامداران برای حضور در مجمع، گزارش هیات مدیره به مجمع را برای سهامداران ارایه کرد.

براساس این گزارش در مجمع صورت های مالی سال مالی منتهی به 29/ 12/ 1400 بررسی و تصویب شد. در ضمن با موافقت سهامداران شرکت پرداخت 32 ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید.

دلیل تقسیم حداقلی سود معادل 10 درصد و انباشته شدن 90 درصد مابقی سود نیز برنامه های توسعه ای شرکت و نیازهای ضروری و مبرمِ مجموعه ها و شرکتها و پروژه های مختلف گروه که اکثرا پیشرفت های مناسبی داشته اند عنوان شد. اکثر این پروژه ها و شرکتها یا به بهره برداری رسیده و یا در آستانۀ رسیدن به بهره برداری هستند و با عدم خروج نقدینگی حاصل از سود انباشته به زودی منافع مناسبی نصیب سهامداران شرکت سرمایه گذاری ایساتیس پویا خواهند کرد.

همچنین در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری ایساتیس پویا ضمن تعیین حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی و حق الزحمۀ اعضای غیر موظف در سال 1401 و پاداش هیات مدیره در سال 1400،  روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار تعیین گردید. موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت  "کاربرد تحقیق" به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی تعیین شدند.

در این مجمع، شرکت گروه مالی و گسترش ایساتیس پویا، شرکت مهندسی ایساتیس پویای ایرانیان، شرکت نیکوخوب روشنای کویر برتر، شرکت سرمایه گذاری سفیران بهار یزد و سیدعلی اصغر خبیری به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند. 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ایساتیس پویا می باشد© طراحی و پیاده سازی: خدمات وب پرشین مدیا